مسیر

منتخب سفینه البحار منتشر شد

منتخب سفینه البحار
رئیس گروه تأمین منابع خبر داد:
حجت الاسلام علی اکبر مومنی از انتشار کتاب منتخب سفینه البحار از سوی گروه تامین منابع دفتر تبلیغات اسلامی خبر داد.

به گزارش خبرنگار بلاغ، حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر مومنی، رئیس گروه تأمین منابع دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از انتشار کتاب منتخب سفینه البحار خبر داد.
وی به ضرورت انتشار این کتاب اشاره کرد و گفت: از آنجایی که سفینه البحار یک منبع جامع و غنی برای تبلیغ بوده و از سوی علما و بزرگان نیز استفاده از آن در تبلیغ مورد تأکید می باشد، برای هر مبلغی لازم است که آن را همراه داشته باشد، اما از آنجایی که این کتاب چندین جلد می باشد حمل و نقل آن قطعا سخت است، از این جهت جناب حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی اقدام به گزینش مطالب اخلاقی، اجتماعی و تاریخی پرکاربرد کرده و در قالب یک جلد آماده نموده است که از طرف گروه تأمین منابع معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به چاپ رسید.
مومنی در ادامه افزود: این کتاب بالغ بر ۱۸۰۰ عنوان اصلی که هر کدام چندین عنوان فرعی دارند، به صورت حروف الفبایی موضوع بندی شده و در حدود ۱۱۰۰ صفحه به چاپ رسیده است.
رئیس گروه تأمین منابع به ویژگی های این کتاب نیز اشاره نمود و اظهار داشت: از جمله ویژگی های این کتاب می توان به اعرابگذاری شدن تمام روایات، ارجاع و آدرس دار بودن روایات و کتابنامه مفصل و قوی اشاره نمود.
لازم به ذکر است که این کتاب هم اکنون در بوستان کتاب عرضه می گردد و اختیار مبلغان و محققان عزیز می باشد.