مسیر

کتاب "سفیر بشارت" (ویژه بشیران جوان) منتشر شد

مومنی
حجت الاسلام مومنی خبر داد؛
حجت الاسلام علی اکبر مومنی از انتشار کتاب "سفیر بشارت, راهکارهای کاربردی در تبلیغ چهره به چهره" ویژه بشیران جوان خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین مؤمنی رئیس گروه تامین منابع معاونت فرهنگی وتبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در گفتگو با خبرنگار بلاغ از انتشار کتاب "سفیر بشارت, راهکارهای کاربردی در تبلیغ چهره به چهره" ویژه بشیران جوان خبر داد.

وی در خصوص این ره توشه که به مناسبت ایام نوروز منتشر شده است گفت: طبق روال گذشته قبل از موسم نوروز ره توشه ای به نام سفیر بشارت برای مبلغان جوان که به دیار خود در این ایام باز می گردند منتشر کردیم تا این بشیران جوان ما با دست پر عازم شهر خود بشوند و وظیفه خود را در این موسم به احسن وجه انجام دهند.

سرپرست گروه تامین منابع با اشاره به مصادف شدن موسم نوروز با ایام فاطمیه اظهار داشت: با توجه به مصادف شدن ایام فاطمیه با عید نوروز, بخشی از این کتاب را به ایام فاطمیه و وظایف ما در این ایام اختصاص دادیم.

حجت الاسلام مومنی به بیان دیگر مطالب این کتاب پرداخت و خاطرنشان کرد: آداب عید نوروز و سفرهای این ایام و نیز بحث صله رحم و اهمیت و آداب آن از دیگر مطالب این کتاب می باشد.

وی در پایان افزود: این کتاب علاوه بر اینکه در اختیار بشیران جوان قرا گرفته است, لینک آن نیز در سایت بلاغ بارگذاری و در اختیار سایر مبلغان ونیز عموم مردم قرار گرفته است.

دانلود نسخه pdf کتاب سفیر بشارت