مسیر

ترویج شیطان پرستی در رسانه های تصویری(۲)

 

سینمای آمریكا و تبلیغ خشونت شیطانی

گروه های شیطان پرستی، به دلیل بالا بودن هزینه های برنامه ها و مراسم غیرانسانی خود نیاز به سرمایه گذاری وسیعی دارند. حال سؤال این است كه چه كسانی از فعالیت این گروه ها سود می برند و به همین دلیل حاضرند در آن سرمایه گذاری كنند؟

پاسخ كاملاً روشن است؛ سیاستمداران غربی كه به دنبال استحاله فرهنگی ملت ها هستند. آن ها علاوه بر سرمایه گذاری های سنگین و حمایت ازطریق شبكه های ماهواره ای با استفاده از ابزارآلات تبلیغاتی مختلف نیز به ترویج شیطان پرستی می پردازند. به طوری كه این تبلیغات در زمینه هایی چون پوشاك و زیورآلات هم وجود دارد و جالب اینجاست كه رؤسای اصلی این كمپانی های پوشاك و لباس نیز همین سیاستمداران هستند. ازجمله كمپانی های بزرگی چونadidas وnike و sprite و bulgari كه كار اصلی آنها تولید پوشاك و زیورآلات است و در این عرصه بسیار مشهور هستند. این كمپانی ها در همه جای دنیا مشغول به فعالیت هستند و حمایت های گسترده ای از فرقه های شیطان پرستی و رؤسای آنها می كنند.

این شركت ها با چاپ عكس رؤسای این گروه ها یا خواننده و یا به اصطلاح رهبران پول پرست آنها روی لباس ها و یا تولید زیورآلات كه روی آنها نمادهای این گروه های انحرافی نقش بسته است به شدت در ترویج فرهنگ و مناسك شیطان پرستی می كوشند و نكته جالب توجه اینجاست كه برای خرید این گونه نمادها ازقبل از طریق كلیپ های تصویری و در كنسرت ها و مجالس كه مختص این گروه ها است بازار مصرف ایجاد می كنند و رؤسای این گروه ها با استفاده از این نمادها در مراسم خود به گونه ای به پیروان خود اعلام می كنند كه آنها هم باید از این نمادها در قالب دستبند، گردنبند و... استفاده كنند. برخی از نمادهای آن ها عبارتند از: تلفیق ۳ نشانه مسیحی در شیطان پرستی كه شامل صلیب وارونه، چرخ خورشید (صلیب شكسته) و پنتاگرام است، نماد تشنج یا ستاره ضد مسیح، سرمرگ كه این نماد تركیبی از جمجمه انسان و گوش های موش است (موش كه توسط نازی ها به یهودیان نسبت داده می شود). این نماد نیز مانند برخی از موارد بررسی شده به جهت همسویی تبلیغاتی با صهیونیسم در برقراری پیوند سوری میان نازیسم و شیطانیسم طراحی شده است و جالب اینجاست كه تمام این علامت ها و نمادها یك هفته پس از به نمایش گذاشتنش در مراسم های این گروه ها و كنسرت ها و كلیپ های آنان خیلی سریع وارد بازار می شوند كه این نكته نشان می دهد كه تمامی این علامت ها ازقبل در جلساتی كاملاً هماهنگ شده بین رهبران این گروه ها و رؤسای این كمپانی ها مشخص گردیده است و جالب اینجاست كه این علامت ها وارد دنیای سیاست هم شده اند.

در تبلیغات سیاسی شیطان پرستان دست شیطان یا (كرونوتی در ایتالیایی) به معنای حكومت شیطان است. این علامت جهانی از سوی سیاستمداران، افراد مشهور و گروه های موسیقی هوی متال، برای اظهار وفاداری بر نیروهای شیطانی به كار می رود و علامت بصری به معنای (سلام شیطان) است. دست شیطان برای بوش و كلینتون بسیار آشناست. لورا بوش و جرج بوش هردو در هنگام آغاز روز دوم ریاست جمهوری در ۲۰ ژوئیه سال ۲۰۰۵ این علامت را به كار بردند.

این علامت را علاوه بر جرج بوش، بوسن، بیل كلینتون، سیلویوبرلوسكونی، الیزابت تیلور، پرنسس ویلیامف پل مكارنتی، آزی آوریل لوایل استفان دروف، دیوناوارو و بسیاری دیگر به كار بردند. دست شیطان نشان خدای شاخدار و یك علامت سری جهانی می باشد.

با مرور اجمالی اسناد و مكتوبات و اعمال صهیونیست ها به سهولت می توان دریافت كه صهیونیسم بین الملل به هدفی كمتر از تصاحب كامل دنیا و تشكیل حكومت واحد جهانی نمی اندیشد و برای نیل به این مقصود، ترویج خرافات دینی را به عنوان یكی از راهكارهای اساسی خود برگزیده است و درواقع این همه هزینه در این راه را می توان در چند هدف جستجو كرد: ۱-كسب سود و منافع كه برای این امر از هیچ حركتی چشم پوشی نمی كنند، ۲-ترویج این فرهنگ و نفی خدا و استحاله فرهنگی ملت ها و همچنین ترویج خشونت و فساد اخلاقی، ۳-شناسایی افراد علاقه مند، جذب و برقراری ارتباط تشكیلاتی با آنها.

غربی ها برای ترویج این عقاید باطل تنها به ماهواره ها و كنسرت ها و مجالس اكتفا نكرده اند و موضوع را در رسانه های قدرتمندی مانند هالیوود هم پی گیری نموده اند. به طوری كه هالیوود با ساختن فیلم هایی با تم شیطان پرستی و یا مستندهایی از زندگی رهبران این گروه ها مانند فیلمthe door ساخته الیور استون كه درباره جیمز موریسون یكی از رهبران معروف این نوع موسیقی سعی در ترویج تفكرات آنها دارد. در این فیلم ها اعمال غیرانسانی این افراد به نمایش گذاشته می شود. به عنوان مثال در سكانسی از فیلم جیمز موریسون در یك بار، مشغول به خواندن می شود. او به یكباره در اشعار خود رو به پدرش می گوید: «پدر، می خواهم تو را بكشم» و بعد از آن جملات منحرفانه ای درمورد مادرش با مضمون زنا با محارم بیان می كند. همه كسانی كه در بار حاضر هستند به یكباره ساكت شده و به او نگاه می كنند. رئیس بار به او فحاشی كرده و از او می خواهد كه اجرا را متوقف و بار را ترك كند. موریسون بعد از پایان اجرا به شدت از رئیس بار به خاطر بیان جملات وقیحانه اش كتك می خورد و مورد فحاشی قرار می گیرد. در این فیلم الیور استون پلان های مختلفی درباره فساد اخلاقی او وجود دارد كه بسیاری از آنها قابل بیان در این مقاله نیستند.

در فیلم، او دائم الخمر نشان داده می شود و مصرف مواد مخدر كار همیشگی اوست، او حتی مصرف مواد یا مشروبات الكلی را روی سن هم رها نمی كند، چنان شیفته موادمخدر است كه تماشاگران برای ابراز علاقه به او، در هنگام اجرا، گراس و مواد مخدر برایش روی سن پرتاب می كنند. اود ر چند جا به مقدسات توهین كرده و جملات كفرآمیز بر زبان می آورد. مثلا در یك جا رو به همه می گوید: «من ابلیسم و هر كاری بخواهم می كنم.» آن شیطان پرست در چند جای فیلم اعلام می كند كه جسم او توسط روح یك سرخپوست تسخیر شده است. كارگردان در تمام فیلم این مسئله را به طور واضح به كرات تأكیده كرده است. حضور روح سرخپوست بیشتر در جاهایی به چشم می خورد كه خواننده از خود بی خود شده و اقدام به انجام اعمال غیراخلاقی می كند كه این هم در واقع نوعی حمایت از نژادپرستی و تخریب فرهنگ های دیگر است كه ریشه در ظلم چندین و چندساله آمریكا به رنگین پوستان دارد.

ادامه دارد

منبع: روزنامه کیهان ۱۳۸۸.۹.۲۲